fbpx Skip to main content

FJ Dynamics Pirmieji Autonominiai Traktoriai

2020 – ųjų metų pabaigoje robotikos kompanija FjDynamics paskelbė 1-ąją, autonominių traktorių seriją. Be „save vairuojančio traktoriaus“ taip pat buvo pristatytas ir išmanusis purkštuvas. Tarptautinės, dirbtinio intelekto techniką vystančios kompanijos FJDynamics tikslas yra pasiūlyti ūkiams įperkamą pilną darbų proceso sprendimą ir patenkinti pažangaus žemės ūkio poreikius.

Esame įsitikinę, jog naujausi mūsų kompanijos produktai padės visiems pasaulio ūkininkams įveikti įvairius iššūkius, su kuriais tenka susidurti šiais laikais, kaip pavyzdžiui, patyrusių darbininkų stygiumi ir mažėjančia darbo jėga. Tikime, kad mūsų siūlomos naujovės palengvins žemės ūkio skaitmenizavimą ir automatizavimą.

Christiano Chiang„FJDynamics“ produktų vadovas

Naujausiame FJD autonominiame traktoriuje įrengta navigacijos, vaizdo perdavimas, kompiuterinio matymo technologijos ir autonominio valdymo algoritmai. Kompanija taip pat sukūrė elektroninę valdymo pavarų dėžę.

FJ Dynamics Autonominis Purkštuvas

FJDynamics robotikos kompanija vieni iš pirmųjų, kurie sukūrė pilnai autonominį purkštuvą. Naudojant aukščiausios kokybės automatizavimą, purkštuvas užtikrina patikimą pasėlių apsaugą, stabilų purškimo slėgį, trumpesnį ir tikslesnį darbo kelią, degalų ekonomiškumą.

Autonominės purkštuvo operacijos yra paremtos algoritmais: optimizuota algoritmo programa buvo sukurta stebint ir tiriant ryžių, kviečių ir kitų pasėlių augalų apsaugos darbus.

Valdymo terminalas kontroliuoja purkštuvo vairavimą ir kiekvieną veiksmą. Purkštuvas turi antenas, kurios sistemai perduoda vaizdą, užtikrina sklandų duomenų srautą. Papildomai purkštuve įdiegti kampo jutikliai, IMU, vandens lygio jutikliai ir skirtingų kampų kameros. Visai tai buvo sukurta norint užtikrinti, kad purškimas būtų atliekamas saugiai ir tiksliai pagal iš anksto numatytą planą.

Purkštuvas veiksmus atlieka tiek pagal nuotolinį, tiek pagal autonominį valdymą – visa tai sukurta siekiant apsaugoti žmogų nuo tiesioginio apsinuodijimo ir sumažinti pesticidų žalą žmogui.

Purkštuve įrengtas galingas 25 arklio galių variklis yra stabilus ir patikimas, o aukšto greičio ir mažo greičio pavarų dėžes, stabiliai dirba tiek nešvarioje, tiek sausoje vietoje ar laukuose, net gilioje purvo žemėje.

autonominis purkštuvas