fbpx Skip to main content

Ūkininkai, planuodami artėjančio sezono darbus ir išlaidas, svarsto, kiek tikslinga investuoti į tiksliosios žemdirbystės technologijas. Besidomintiems kyla klausimai, kiek tokios sistemos efektyvios, kokią naudą jos duoda, kur jas geriau įsigyti.

Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus šiuos klausimus „Ką pasėsi 2023” parodoje ne tik susitikus mūsų stende, bet ir seminare „Išmaniems ir norintiems sutaupyti ūkiams – trašų ir pesticidų kontrolė taikant dirbtinį intelektą”. Seminaras vyks Kovo 31 d., 14:20val., seminarų salėje, Nr.1 paviljone.

Mūsų įmonės ir partnerių atstovai pristatys naujausius technologinius sprendimus – trašų ir pesticidų kontrolei:

  • „AUGMENTA” azoto sensorius, padedantis didinti derlių ir jo kokybę, mažinti sąnaudas, ir neigiamą poveikį aplinkai. Tiksliai ir realiu laiku tręšiami ar purškiami augalai, būtent pagal jų specifinius poreikius.
  • „DAT” piktžolių atpažinimo sensoriai purkštuvams. Didelio tikslumo sistema, purškianti tik ten kur matomos piktžolės. Su šia sistema herbicidų sąnaudos sumažėja net iki 90proc., derlius padidėja iki 9proc.

Daugiau apie parodos metų vykstančius seminarus ir pristatymus: https://expoacademia.lt/lt-ka-pasesi-lankytojams-svieciamoji-programa