fbpx Skip to main content

Sistema sukurta ūkininkams nuo ūkininkų – „Farm TRX“

Kanadiečių ūkininkas ir technologas Perry Casson savo ūkyje turėjo tris kombainus, kurie neturėjo derliaus stebėjimo įrangos. P. Casson norėjo rinkti duomenis apie derlių iš savo laukų, todėl pradėjo kintamos normos bandymus. Ūkininkas nusivylė, nes derliaus stebėjimo technologijos senesnio modelio kombainams rinkoje kainos buvo itin didelės. Prieš 5-erius metus P. Casson sukūrė pirmąjį „Farm TRX“ sistemos prototipą. Netrukus sistema sulaukė susidomėjimo iš vietinių ūkininkų ir agronomų, kurie ieškojo būtent to, ką siūlė P. Casson – lengvai montuojamos, įperkamos derliaus stebėjimo sistemos, kuria naudotis itin paprasta ir patogu.

Praėjus trims derliaus nuėmimo ciklams, komponentai ir programinė įranga smarkiai patobulėjo, kuomet bendradarbiaujant kartu su „Troo Corp“ buvo išvystyta žemėlapių sudarymo platforma.

farm trx web app

Derliaus duomenų stebėjimas „Android“ ar „Apple“ išmaniuosiuose telefonuose ar planšetėse

FarmTRX
  • Tikslus derliaus stebėjimo sprendimas;
  • Automatiškai, minučių tikslumu generuojami tikslūs derliaus žemėlapiai;
  • Vienerių metų prenumerata tikslaus derliaus žemėlapių programinei įrangai su galimybe „išsikelti“ derliaus duomenis ir tikslius žemėlapius.

„Farm TRX” siūlo technikos įrangos rinkinį, kuris, neatsižvelgiant į kombaino pagaminimo metus gali būti lengvai įmontuojamas į bet kurio modelio kombainą norint stebėti derlių, rinkti jo duomenis bei juos bet kada peržiūrėti.

FarmTRX Sensorius

Jei norite sužinoti daugiau apie derliaus stebėjimo sistemą, spauskite ČIA.