Sistemos gyvulininkystei

Sveikatos būklės prioritetizavimas padeda užtikrinti pilnavertį gyvulio gyvenimą ir palengvinti darbą ūkyje. Sveikatos stebėjimas, hormonų balanso nukrypimai padeda greičiau identifikuoti problemą ir operatyviai reaguoti laiku. Automatizuota įranga padeda sutaupyti.

Gyvulių sekimas

Kiekvienas gyvulys svarbus. Sekimo sistemos neleis nei vienam nuklysti ir kiekvieno apsauga bus užtikrinta.
Lengvas ir tikslus gyvulių buvimo vietos nustatymas realiu laiku. Į prietaisą įdėjus SIM kortelę, jis valdomas ir programuojamas siunčiant SMS žinutes iš mobiliojo telefono. Prietaiso koordinatės atsiunčiamos SMS žinute, taip pat objektą realiu laiku galima
stebėti per serverį. Serveris užtikrina prieigą prie informacijos apie objekto buvimo vietą, jo judėjimo maršrutą realiu laiku, suteikia galimybę naudotojui peržiūrėti ir analizuoti visus sukauptus duomenis.

Automatinis karvių identifikavimas

Kiekvienas gyvulys gali būti sekamas, identifikuojamas kaip reikalauja gydymo, šėrimo ar tam tikros grupės, netgi gali būti nustatoma specifinė veisimo programa.

Aktyvumo matavimo sistemos

Gyvulių bandos sveikatos pagerinimas ir geresnių reprodukcijos rezultatų gavimas yra kokybiško ūkio siekis. Galimybė anksti aptikti susirgusius padeda išlaikyti aukštą gyvulių gerovės lygį ūkyje.
Žinant, kada apsėklinti kiekvieną karvę, padidėja sėkmingų apsėklinimų dalis, sumažėja reprodukcijos sąnaudos ir padidėja primilžis bei pelnas.

Automatinis melžimas

Darbo kaštų sumažinimas ir sąnaudų optimizavimas padeda pasiekti geriausius rezultatus: Automatinio melžimo pagalba mažinamos darbo sąnaudos, kurios sudaro 25-35 proc. metinės darbo jėgos; primilžį padidina vidutiniškai 15 proc., kadangi yra pagerinamos laikymo ir rūpinimosi sąlygos.

Automatinis šėrimas

Laiko kaštai, darbo palengvinimas ir didžiausias yra siekiamybė. Automatinės šėrimo sistemos, tiksliai ir efektyviai sumaišo pašarus pagal karvių grupes ir tiksliai išdalina sumaišytą pašarą iš anksto nustatyta tvarka ištisą parą.