Gyvulininkystės įranga

Sveikatos būklės prioritetizavimas padeda užtikrinti pilnavertį gyvulio gyvenimą ir palengvinti darbą ūkyje. Sveikatos stebėjimas, hormonų balanso nukrypimai padeda greičiau identifikuoti problemą ir operatyviai reaguoti laiku. Automatizuota įranga padeda sutaupyti.
livestock care systems
livestock care systems

Gyvulių sekimas

Kiekvienas gyvulys yra svarbus - sekimo sistemos užtikrina apsaugą ir neleidžia gyvuliams nuklysti.
Lengvas ir tikslus gyvulių buvimo vietos nustatymas realiu laiku: į prietaisą įdėjus SIM kortelę, jis valdomas ir programuojamas siunčiant SMS žinutes iš mobiliojo telefono.
Gyvulį taip pat galima stebėti per serverį, kuris perduoda informaciją apie buvimo vietą ir judėjimo maršrutą. Serveris suteikia galimybę naudotojui peržiūrėti ir analizuoti visus sukauptus duomenis.

livestock care systems

Automatinis karvių identifikavimas

Kiekvienas gyvulys gali būti sekamas ir identifikuojamas pagal gydymo, šėrimo ir kitas grupes. Gyvulį taip pat galima identifikuoti pagal specifinę veisimo programą.

livestock care systems

Aktyvumo matavimo sistemos

Gyvulių bandos sveikatos gerinimas ir geresnių reprodukcijos rezultatų gavimas yra kokybiško ūkio siekis. Svarbu laiku aptikti sergantį gyvulį ir išlaikyti aukštą gyvulių gerovės lygį ūkyje. Tikslus laikas, kuomet reikia apsėklinti kiekvieną karvę, nulemia didesnį sėkmingų apsėklinimų skaičių, sumažina reprodukcijos sąnaudas ir padidina primilžiį bei pelną.

livestock care systems

Automatinis melžimas

Darbo kaštų sumažinimas ir sąnaudų optimizavimas padeda pasiekti geriausius rezultatus: 1) automatinio melžimo pagalba mažinamos darbo sąnaudos, kurios sudaro 25-35 proc. metinės darbo jėgos; 2) automatinis melžimas vidutiniškai padidina primilžį 15 proc.

livestock care systems

Automatinis šėrimas

Automatinės šėrimo sistemos tiksliai ir efektyviai sumaišo pašarus pagal karvių grupes ir tiksliai išdalina sumaišytą pašarą iš anksto nustatyta tvarka 24/7.